Üsküdar Ofset / Matbaa Hizmetleri
Üsküdar ofset

Üsküdar ofset

ÜSKÜDAR OFSET

Üsküdar ofset olarak Matbaa Dijital baskı Tabela ve Promosyon ürünlerini sizlere kaliteli ve güvenilirbir şekilde üretmekteyiz. Tasarımından uygulamasına kadar bütün işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Yapmanız gereken sadece bizlere iletişim bölümümüzdeki mail adresinden veya telefonlardan ulaşarask sipariş vermektir.

 

KARTVİZİTLER
Kartvizitler firmanızın imzası gibidir.
Yeni çalışmaya başlayacağımız firmaların renklerini doğru uygulayabilmemiz için pantone renk numarası veya renk örneğini göndermeleri gerekmektedir.

Yapılan tüm çalışmalarda baskı onayı alınmadan üretime geçilmemektedir. Gönderdiğimiz çalışmaların bilgilerini kontrol ederek onay veriniz.

Acil ihtiyaçlarınızda teslimat zamanını bize bildiriniz. Acil Kartvizitlerde kullanılan kağıt özellikleri; Özel dokulu ithal 300 gr fantazi karton, çift taraflı bristol karton kullanılmakta veya kullanmış olduğunuz kağıdı tercih edebilirsiniz.

 

BROŞÜR VE KATALOGLAR

Ürün ve hizmetlerinizin en etkin tanıtım yolu basılı broşür ve kataloglardır. Üsküdar ofset  uzman kadrosu ile kurumlara basılı tasarım ve uygulama hizmetlerinde bulunmaktadır.

Kataloglar ne işe yarıyor ?

Hizmet kalitesini yükseltmek, müşteri portföyünüzü genişletmek veya mevcut müşterileriniz ile olan iletişimi güçlendirmek için yeni fikirlere ihtiyacınız olabilir. Renk ve içerik seçiminden tasarım ve baskı işlemlerine kadar Üsküdar ofset  hizmetinizdedir.

* -> Ürün ve Hizmet katalogları 
* -> Kurumsal Broşürler 
* -> Menü - Akordion Broşürler v.b. 
Farklı ebat ve modellerde hazırlanan kataloglarımız, müşterinin istekleri doğrultusunda yönlendirilebilebilir..

 

KAŞELER
Acil Kaşeniz 5 Dakikada Hizmetinizde!
Acil Kaşe metninizi dilediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz. Her satırı farklı font, farklı boyut ve farklı renklerde yapmak sizin elinizde. Satır sayısı seçtiğiniz ürünün maksimum satır sayısı ile sınırlıdır.

Acil Kaşe yapımında firma logonuzu da kullanabilirsiniz. Farklı renk seçenekleri de bulunmaktadır. Acele kaşe hizmetimizden de faydalana bilirsiniz. Kaşeniz 5 Dakika içinde sizlere teslim edilir.

Her çeşit kaşe modeli ve türüne göre ürün üretiyoruz. Kaşenin yanı sıra numaratörler, kaşe boyaları, stampalar da sizlere Üsküdar ofset  güvencesi ile sunulmaktadır.

 

MATBU EVRAKLAR [Fatura İrsaliye]
Firmanızı temsil eden fatura ve irsaliyeler özenle hazırlanır.
Farklı tarz ve şekillerde hazırlanan matbu evraklar. Kopya Sayısı, toplam cilt sayısı, zımbalı veya perforajlı olması ve Ebat işe en çok etki eden unsurlardır. Genellikle her firmaya özgü bir konsept gerektiren matbu evraklar.

Müşterinin daha önceki numunesine bağlı kalarak hazırlanmakta olup. Renk ve diğer özellikleriyle firmamız tarafından aynen uygulanabilmekte ve farklı tasarım ve çizgilerle de istediğiniz zaman değişiklik yapabilmekteyiz.

 

KİTAP VE DERGİLER
Firmanızı temsil eden fatura ve irsaliyeler özenle hazırlanır.
Kitaba girecek yazılı ve görsel unsurların sırasını, yerini belirten ve tipo grafik öğelerin kullanımına ilişkin (yazı puntosu, karakteri, sütun genişliği vb.) fikir verecek bir ön çalışma yapılması zorunludur. Bu ön çalışmalar kaba taslak diyebileceğimiz fikir taslaklarından, bilgisayar çıktıları üzerinde görülebilecek ayrıntılı taslaklara kadar bir dizi hazırlık aşamasını içerebilir.

Taslak hazırlama süreci, tasarımın en önemli bölümlerinden birisidir. Kitap, dergi kapakları, broşürler, ambalajlar, dosyalar gibi dış etkilere açık basılı materyallerin yüzeyine uygulanan; öncelikli amacı basılı yüzeyi yağ, nem, güneş ışığı gibi unsurlardan korumak, ikincil amacı ise baskı yüzeyine parlaklık ya da matlık etkisi vererek baskıya estetik özellik kazandırmak olan işlemlere baskı yüzey koruma işlemleri denir. En sık kullanılan baskı koruma şekilleri; vernik, lak ve selofan uygulamalarıdır. Kitap kapağımız ve formalarımız basıldıktan sonra kitap şekline dönüşmek için bazı işlemlerden geçer.

Kapak, koniklenir. Yani sırta gelecek kısımlara iz açılarak, kitap sırt bölgesi netleştirilir. Tabaka halindeki iç sayfalar, kırım makinelerinde katlanır. Kırımı yapılmış formalar sırayla bir araya getirilir ve bu işleme "harman çekmek" denir. Harmanı yapılmış kitap formaları iplik dikiş, spiral ya da amerikan cilt denilen sistemlerle birbirine ve kapağa tutturulur. Kapak takma işlemleri tamamlandıktan sonra ağız kısımları tıraşlanır. Kitap pakete hazırdır.

 

EL İLANI
Üsküdar ofset ile El ilanlarınız amacına ulaşır.
El İlanı yapmak hiç bu kadar kolay olmadı! Kampanya, İndirim, Açılış, Taşınma, Duyuru, Tanıtım, Kutlama ... El İlanınızı kolayca, kaliteli, sizlerin istekleri ve doğrultusunda hazırlanan, tasarımı ile amacı olan tanıtımı en iyi yaptıracak el ilanlarınızı yılların verdiği deneyim ve tecrübeler ile hazırlıyoruz.

Digital baskı sistemimiz ile kısa bir sürede elinizde. El ilanları en çok tercih edilen tanıtım yöntemlerinden birisidir. El ilanları dikkat çekici, estetik, kaliteli kağıt ve iyi bir tasarım isteyen bir işlemdir. Bunun için en doğru adrestesiniz.

 

AMBALAJ - KUTULAR
Firmanızı temsil eden fatura ve irsaliyeler özenle hazırlanır.
Kutu tasarımı istenilen ebatlarda ve boyutlarda hazırlanan zahmetli bir iştir. Yılların verdiği tecrübe, bilgi, ve teknoloji ile sizlere istediğiniz kutuyu tasarlamaya hazırız.

Ambalajın, hem ürünün saklanması ve korunması hem de markanın tanıtılması ve satılması gibi çok yönlü fonksiyonları bulunmaktadır .Ambalaj ürün portföyü ise basit katlamalı kutulardan, lüks ürünler için kullanılan özel tasarımlı yüksek kalitedeki kutulara kadar uzanmaktadır.

 

TAKVİMLER
Üsküdar ofset Sizlere Kaliteli Tasarımı Sunuyor...
Takvimler reklam çalışmasının bir parçasıdır. Firmanızın Ürünlerini ve firmanız hakkında bilgiyi müşterilerinize onlarında kullanacakları bir ürün halinde sunmanızı sağlayan bir matbaa çalışmasıdır. Gelişen teknoloji sayesinde daha kaliteli takvim çalışmaları gerçekleştirmekteyiz. Takvim boyutları ve tasarımları sizlerin istekleri doğrultusunda gerçekleştirilir.

Digital baskı sistemi ile kısa süre içinde istediğiniz takvim hazırlanarak sizlere sunulur. Takvim çeşitlerimizi arasında masa takvimleri, duvar takvimleri en çok tercih edilen takvim türlerindendir. Üsküdar ofset sizlere en iyi takvim tasarımını sunmakta! Mutlaka ayrıntılı bilgi isteyiniz.

 

ETİKET - STİCKER

Etiket - Sticker en çok kullanılan matbaa hizmetlerindendir. Firmanız için logo etiketleri, garanti etiketleri, indirim etiketleri, fiyat etiketleri gibi bir çok alanda sizlerin isteği üzerine tasarlanır ve uygulanır.

Etiketin işlevinden çok tasarımı ve kullanılan baskı sisteminde kalitesi bir o kadar önemidir. Kullanıldığı alanlara göre tasarım ve görselliği önem kazanan etiketler yaygın olarak hazırlatılan bir üründür. Matbaa işlerinizde bizlerden mutlaka bilgi, fiyat isteyiniz.

 

ANTETLİ KAĞITLAR

Her firmada vazgeçilmez bir unsur olan antetli kağıt. Firmaların teklif, yazışma ve raporlarında kullandıkları, hassasiyet ve titizlikle hazırlanmış olan antetli kağıtlar renk, kağıt cinsi ve tasarımıyla kullanılmaya hazır hale gelir. Firmanıza imaj kazandıran bu hizmet, kaliteli ürünler ve uzman tasarım ile yapıldığı takdirde sizlere artılar kazandıracaktır.

 

ZARFLAR

Kurumsal kimliğin ayrılmaz bir parçası. Çeşitli boy ve ebatlarda olan baskılı baskısız zarflarımızı her türlü gönderi ve evraklarınız için gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

 

Bizden Teklif Alın