Üsküdar Ofset / Matbaa Hizmetleri
insert

insert

İNSERT BASIMI

Üsküdar ofset olarak kurumsal kimliğinizin her yerde tanınmasını sağlayan en önemli reklam araçlarında bir tanesi olan İnsertleri istediğiniz ölçü ve ebatta istediğiniz zaman hizmetinize sunmaktayız.

İnsertler tek sayfadan ya da çok sayfadan oluşabilir. Genellikle  market  inserti ve mağazaların insertleri indirim ve kampanyaları müşterilere duyurmak amacıyla basılırlar. İçeriğinde mağazada bulunan ürünlerin  resimler bulunan insert basımı genellikle dört renk olarak basılmaktadır. İnsert Basımında İnce kuşe kâğıtlar kullanılmaktadır. İnsertler müşterilerle diyaloğu hızlı bir şekilde sağlayan etkili bir reklam aracıdır. Market insertleri ne kadar canlı olursa müşterinin ilgisini o denli çeker.. Ayrıca tasarımda oldukça önemlidir ve insertte kullanılan ürünlerin fiyatları kesinlikle doğru yazılmalıdır. Dikkat çekici bir insert bastırmak isteyen firmalar, bizimle iletişime geçebilir. Tecrübeli grafikerlerimizle istediğiniz İnsert tasarımını en etkili biçimde yaptırabilir ve çok canlı bir şekilde bastırarak istediğiniz insertlere istediğiniz zamanda ulaşabilirsiniz. İnsert basımı son derece etkili bir pazarlama aracıdır. Düzenli olarak basımı yapılmalı ve müşterilerle iletişim sağlanmalıdır. Dikkat çekici ve tasarımı mükemmel bir market inserti etkili bir reklamdır. 

İnsert basımı broşür ya da el ilanı sınıfına giren ve firmanızı geniş kitlelere ulaştırabilen reklam amaçlı yapılan bir matbaa hizmetidir. İnsert basımı olarak ta adlandırılan bu hizmeti daha çok perakende olarak hizmet veren firmalar müşterileriyle sürekli iletişim halinde olma için yaptırırlar. Bu yöntem etkili bir promosyon ve reklam aracı olarak değerlendirilmelidir. Bu etkisi nedeniyle üreticilerin bile son zamanlarda rağbet ettiği insert baskısı, ucuz fiyatları ile etkili bir reklam olarak değerlendirilmektedir. İnsert fiyatları sağladığı faydalar gözetildiğinde küçük bir detay olarak kalmaktadır.

İstediğiniz İNSERT BASIMI için lütfen Üsküdar ofsetten fiyat almayı unutmayınız.

Bizden Teklif Alın