Üsküdar Ofset / Matbaa Hizmetleri
dijital baskı

dijital baskı

Dijital baskı çeşitleri

1.İç mekân dijital baskı

Kapalı mekânlarda, mağaza panolarında, vitrinlerin iç kısımlarında, hava şartlarından yalıtılmış yerlerde kullanılır. Su bazlı oldukları için yağmurdan etkilenmemeleri gerekmektedir. Dış mekân dijital baskılara göre daha kaliteli malzemeden üretilirler.

2.Dış mekân dijital baskı

Hava şartlarına dayanıklı şekilde üretilen bu dış mekân dijital baskı çeşitleri açık hava şartlarına uygun şekilde üretilmektedir. Yağmura ve güneşe dayanıklı özellikleri sayesinde işletmelerin tanıtım faaliyetlerini uzun süreler boyunca üstlenirler. Çevremizde gördüğümüz, ayaküstü okuduğumuz, trafikte göz gezdirdiğimiz basılı reklam panoları ve afişler dış mekânların süsüdür. Hava şartlarına dayanma özellikleri sayesinde tanıtımlarını yapmak, hedef kitleleriyle iletişim kurmak isteyen işletmeler tarafından tercih edilmektedirler.

2.1.Folyo dijital baskı

Vitrin ve camlara giydirilen bir baskı çeşididir.

2.2.Cast folyo dijital baskı

Isının arttırılmasıyla daha iyi kavramayı sağlayan bir baskı çeşididir. Genellikle araçların giydirilmesinde kullanılmaktadır.

2.3.Vinil dijital baskı

Bina cephelerinde, ışıklı ve ışıksız zeminlerde kullanılan bir baskı çeşididir.

2.4.Mesh branda dijital baskı

Binaların dış cephelerine giydirilen bir baskı çeşididir. Reklam ve tanıtım faaliyetlerindeki işlevleri çok büyüktür.

2.5.One-way vision dijital baskı

Mekan içerisine güneşin girmesine de engel olan bu baskı çeşidi delikli olması nedeniyle uygulama yapılan binadan dışarıyı rahatlıkla görme imkanı sağlar.

2.6.Kanvas dijital baskı

Yağlıboya kalitesinde tablolar oluşturmaya imkan veren bir baskı çeşididir.

Bizden Teklif Alın