Üsküdar Ofset / Matbaa Hizmetleri
bayrak

bayrak

Bayrak Baskı

Bayraklar ülkelerin veya şirketlerin sahip oldukları değerleri sergilemek için kullandıkları ürünlerdir. Şirketler hem logolarının basılı olduğu bayrakları sıklıkla kullanırlar.

Şirketler genellikle fuarlar, şirket etkinliklerinde, ofis içinde ve mağaza önlerinde şirket logo baskılı bayrak kullanırlar. Bunun nedeni markanın insanların aklına çok daha iyi kazınmasını sağlamaktır. Şirketler tarafından kullanılan birçok çeşit bayrak vardır. Yelken bayrak, gönder bayrak, kırlangıç bayrak ve masa bayrak bunlardan bazılarıdır. 

Masa bayrak genellikle ofis içerisinde veya düzenlenen şirket etkinliklerindeki masaların üzerinde kullanılır. Kırlangıç bayrak ise aynı şekilde yine ofis, etkinlik ve fuar gibi organizasyonlarda kullanılabilir. Gönder bayrak genellikle bayrak direği bulunan firmaların ofis binası önünde kullanmayı tercih ettikleri bir üründür. Yelken bayraklar ise fuar ve şirket etkinliklerinin en gözde ürünleridir. Mağaza önlerinde de sıkça kullanıldıklarını söylemeden geçmeyelim. İpe dizili bayraklar genellikle seçim kampanyalarında, benzin istasyonlarında, şirket etkinliklerinde ve açılışlarda kullanılır. Sopalı bayrak ise her tür etkinlikte marka logo baskılı olarak kullanılabilir.

Bayrak baskı genel itibariyle kurumsallaşma yolunda atılan bir adım olarak değerlendirilebilir. Eğer kurumunuzun büyümesini imajınız büyümesi ile de taçlandırmak isterseniz, Üsküdar ofsetten ile en uygun fiyatlarla bayrak baskı yaptırabilirsiniz.

Bizden Teklif Alın