Üsküdar Ofset / Matbaa Hizmetleri
folyo baskı

folyo baskı

folyo baskı

Folyo baskı günümüz reklam ürünleri içinde en çok tercih edilenidir. ?Folyo baskı kendiliğinden yapışkanlı bir malzeme olması nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir. ?Folyo baskı bir diğer tercih sebebiyse istenilen her ebatta baskı olanağı sunmasıdır. ?Folyo baskı ; dış mekan ?Folyo baskı ve iç mekan ?Folyo baskı olarak iiki türü vardır. dış mekan ?Folyo baskı genellikle adında anlaşıldığı üzere dış mekanlara özgü güneşe ve çamura suya dayanıklı bir ?Folyo baskı türüdür. dış mekan ?Folyo baskı bu avantajlarının yanında baskı kalitesi iç mekan ?Folyo baskı kadar iyi değildir. iç mekan ?Folyo baskı ise dış mekan ?Folyo baskı ya göre görsel kalitesi daha iyi ama güneşe daha az dayanıklıdır. 

Sizde firmanızın müşteriler tarafından farkedilmesini istiyorsanız yapmanız gereken tek şey www.uskudarofset.com adresinden bizlere ulaşarak gerisini üsküdar ofset tecrübeli ve kaliteli ekibine bırakın.

?Folyo baskı bir çok çeşidi bulunmaktadır. bunlar ; delikli ?Folyo baskı (one way vision baskı), cast ?Folyo baskı, İç mekan ?Folyo baskı, dış mekan ?Folyo baskı ve daha bir çok çeşidi bulunmaktadır. 

?Folyo baskı hemen her prüzsüz yüzeye yapışabilmektedir. yapmanız gereken ?Folyo baskı uygulamadan önce yüzeyi iyice silmek ve ardından rahatlıkla yapıştırılabilir.

Bizden Teklif Alın