Üsküdar Ofset / Matbaa Hizmetleri
tabela çeşitleri

tabela çeşitleri

Tabela Çeşitleri

Tabelalar ışıklı veya ışıksız olarak kullanılabilir. Genellikle hem gece hem de gündüz fark edilmeyi isteyen müşteriler ışıklı tabelaları tercih etmektedir. Bunun yanında maliyeti düşük tutmak isteyen akşam erken saatlerde kapanan müşterilerde ışıksız tabelaları tercih edebilmektedirler. Işıklı ve ışıksız tabelalarında birçok alternatif bulunmaktadır . kullanılan malzeme çeşidine göre değişik modellerde tabelalar bulunmaktadır.

Kompozit Tabela Çeşitleri

Kompozit tabela çeşitleri arasında aslında birçok tabela türü sayılabilir. Kompozit malzeme ile oluşturulan tabela çeşitleri ısıya ve neme dayanıklıdır. Kompozit malzeme türü metalden hafif, aşınma direncine sahip fakat bir o kadar da dayanıklı ve gösterişlidir.bunun yanında paslanmaması da tabelanızın uzun ömürlü olmasını sağlar. Genellikle çoğu tabelalarda kompozit zemin tercih edilmektedir.

Pleksi Tabela Çeşitleri

En Çok tercih edilen tabela çeşitleri arasında pleksi tabela çeşidi en ön sıralardadır diyebiliriz. Şeffaf görünümlü, sert plastikten oluşan ve ışık geçirgenliğine sahip pleksi malzemesi ile oldukça şık tabela tasarımı sağlanmaktadır. Led ışıklı pleksiglas tabela çeşidi birçok müşterimizin ilk tercihleri arasındadır. Dayanıklı olması ve ışığı geçirmesi yanında şık görünümü sayesinde de sıklıkla tercih edilen bir malzemedir.

Işıksız Tabela Çeşitleri

Işıksız tabela çeşitlerinin yapımında herhangi bir aydınlatma düzeneği yoktur. Geceleri belirgin olmayan bu tabela kullanımı, düşük maliyetli olması açısından çoğu müşterimizin tercihleri arasında olabilmektedir. Bu tarz tabelalarda kullandığımız malzemenin paslanmayan ve uzun yıllar dayanıklı olmasına özellikle önem veriyoruz.

Işıklı Tabela Çeşitleri

En Çok tercih edilen tabela çeşitleri arasında ışıklı tabelalar ilk tercih edilenler arasındadır. Tabelalar arasında prestiji en yüksek en çok dikkat çeken tabelalar olması nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir. Işıklı tabelalarda genellikle led kullanılır. Üsküdar ofset olarak yılların verdiği tecrübe ışığında sizlere en uygun en iyi ışıklı tabela seçeneğini sunmaktayız.

 

Kutu Harf Tabela Çeşitleri

Kutu harf tabela çeşitleri ışıklı ve ışıksız olmak üzere iki boyutlu veya üç boyutlu olarak tasarlanmaktadır. Yazı stili ve ışıklandırması konusunda müşterimizin istekleri doğrultusunda özel tasarım sağlamaktayız.

Totem Tabela Çeşitleri

 

Arazi tabelası olarak da bilinen totem tabela  Sık kullanılan yol güzergâhları üzerinde bulunan Totem tabela çeşitleri, maliyetli olmasına  rağmen marka prestiji konusunda verimli sonuç sağlayan özel bir tabeladır. Çok sayıda ünlü firmanın, marka değerlerini katlamak amacıyla tercih ettikleri bu ürün vazgeçilmezlerdendir.

Polikarbon Tabela Çeşitleri

Polikarbon tabelalar, ışık geçirgenliğine sahip olabildikleri gibi yarı saydam olan çeşitleri de vardır. Metal, alüminyum gibi materyallerden hafif, sert plastik bir malzemeye sahiptir. Uygun maliyet isteyenler için cazip seçeneklerden biridir.

Gravür Tabela Çeşitleri

Gravür tabela çeşitleri akla ilk gelen tabela çeşididr. Oldukça şık görsel kaliteye sahip olan tabelalardır. Bu tabela hazırlanırken cam malzeme lazer kesimle oyulur. Daha çok iç mekân tabela ve levhalarında müşterilerimiz sıklıkla tercih etmektedirler.

Vinil Germe Tabela Çeşitleri

 

Vinil germe tabelalar hem maliyet hem de ışıklı ışıksız tabela seçeneği sunmasından dolayı sıklıkla tercih edilen tabela çeşididir. .Vinil germe tabelalar genellikle brandaya istenen tasarımın yapılarak profiller üzerine gerilmesi sonucu elde edilir. Maliyet açısından oldukça uygun olan vinil germe tabelalar bu yüzden sıklıkla tercih edilir.

Fener Tabela Çeşitleri

 

Fener tabela nostaljik tabela olarak da adlandırılır. Bilinen ilk klasik reklam tabelalarındandır. Sempatik imaj sağlayan bu türdeki tabelalarda farklı malzeme kullanım seçenekleri vardır. Ahşap, alüminyum, metal, ışıklı veya ışıksız tercihlerle istediğiniz görünümü yansıtan tabelayı müşterilerimizin istekleri doğrultusunda özenle oluşturuyoruz.

Bizler Üsküdar Tabela olarak sizlere en uygun en kaliteli malzeme seçenekleri sunarak istediğiniz Tabela modelini sizlere sunarak müşterilerinizin ilgisini çekmenize olanak sunmaktayız. Tek yapmanız gereken bizlere iletişim sayfamızda bulunan numaralardan ulaşarak bizlerden fiyat teklifi alabilirsiniz.

 

 

Bizden Teklif Alın