Üsküdar Ofset / Matbaa Hizmetleri
vinil germe tabela

vinil germe tabela

VİNİL GERME TABELA

Vinil germe tabela, dijital baskı yöntemi ile basılan kalın brandanın, profil şaseye dört bir yandan gerilerek, daha önceden hazırlanmış olan ve içerisinde aydınlatma düzeneği bulunan alüminyum kasa üzerine kapatılmasıyla elde edilen bir tür tabela çeşididir.

 

Vinil germe tabela, kasa üzerine monte edilerek ışıklı olarak kullanılabildiği gibi, profil şase üzerine gerdirildikten sonra direkt ışıksız olarakta monte edilebilir.

Vinil germe tabela, Işıklı Tabela ve reklam sistemi son yıllarda sıkça kullanılan bir Tabela ve reklam sistemidir. Bu sistemde diğer ışıklı tabela ve reklamlarda olduğu gibi avantajlar ve dezavantajlar bulunmaktadır. Vinil germe tabelanın tercih edilmesinin sebeplerinin başında tek parça istediğiniz boyutlarda tabela ve reklam yapabilmenizi sağlar. Ve diğer tabalalara göre maliyeti düşük olmasıdır.

Bu sistemde brandanın  en büyük ölçüsü 5mt. x 50mt. dir. İkinci en önemli tercih sebebi ise branda üzerine istediğiniz renkte istediğiniz kadar resmi kullanabilmenizdir yani istediğiniz deseni resmi tasarımı rahatlıkla bastırabilirsiniz.

Vinil germe tabela oldukça dayanıklıdır ve maliyetinin düşük olmasından dolayı istenildiğizaman tasarımı değiştirme olanağı sağlar.

Bunun yanı sıra branda ile istewdiğiniz ölçüde afişte bastırabilirsiniz.

Vinil germe tabela için lütfen bize ulaşın.

İrtibat: 0505 039 13 39

Bizden Teklif Alın