Üsküdar Ofset / Matbaa Hizmetleri
kartvizit basımı

kartvizit basımı

Üsküdar Ofset Kartvizit

Üsküdar Ofset Kartvizit; kişi, kurum ve kuruluşların iletişim bilgilerini ve unvanlarını barındıran bir çeşit kimlik kartıdır. Üzerinde logo ve kurumsal işaretleri de barındıran kartvizitler, genel itibari ile kişilere firmanın ön tanıtımının yapılması için takdim edilir. Kurumsal ve ciddi bir kimlik oluşturmak isteyen kart sahipleri kartvizitlere büyük önem atfeder. 


 

Üsküdar Kartvizit Nedir, Neden Kullanılır?

Kartvizitin tarihi 17. yüzyıla dayandırılır. Bu dönemde Avrupalı soyluların bir bildirim unsuru olarak kullandıkları kartvizitler bugünkü boyutlarından oldukça büyüktü. Üzerinde çiçek ve süsleme gibi farklı desenler barındıran bu ürüne sahip olmak soylu ve zenginler açısından adeta bir gereklilik haline gelmişti. 17. yüzyıldan yaklaşık 1 asır sonra günümüzdeki kullanım amacına benzer şekilde kullanılmaya başlanan kartvizitler, o dönem Londra iş dünyasının önemli araçlarından biri olmuştur. Genellikle iş yerlerinin haritasını ve tarifini içeren bu kartvizitler, tahta baskı ile üretilmesine karşın zaman içinde litografi ile üretilmeye başlanan baskı ürünleri gün geçtikçe günümüzdeki kullanım şeklini almaya başlamıştır.

Günümüzde iş dünyasının en önemli araçlarından bir tanesi olan kartvizitler konusunda TÜİK tarafından yapılan araştırmalara göre dağıtılan her 2000 kartta satış oranları yüzde 2,5 düzeyinde yükseltiyor. Yine aynı araştırmaya göre kişi veya kurumların kartvizitlerde renkli ve daha canlı tasarımları tercih etmesi geri dönüş oranını 10 kat arttırıyor.


 

Kartvizit Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

 • Kartvizit kullanmak kart sahibinin karşı taraf üzerinde profesyonel bir etki yaratmasına yardımcı olur. Özellikle şık ve etkileyici tasarıma sahip kartvizitler bu amacın gerçekleşmesinde büyük rol oynar.
 • İş dünyasında iletişim kurduğunuz kişilerin sizi daha kolay hatırlamasını sağlayan kartvizitler, sizi hatırlayan kişilerin size ulaşmasını da kolaylaştırır. Bu sayede kişiler adınızı hatırlamak ve iletişim bilgilerinizi bulmak için çaba sarf etmek zorunda kalmaz.
 • Hizmet verdiğiniz sektörde faaliyet gösteren kişi ve kurumlarla bağlantılarınızı güçlendiren kartvizitler geniş bir ağ oluşturmanıza olumlu anlamda katkı sağlar.
 • Faaliyet gösterdiğiniz alan tasarım ve görsellik ile ilgili ise kartvizit tasarımları ile işinizdeki başarınızı yansıtabilir ve olası iş birliklerinde bir adım önde olma fırsatı yakalayabilirsiniz.
 • Kartvizitler sayesinde kendinizi ve firmanızı en iyi şekilde temsil ederken maliyetler açısından da avantaj sağlarsınız.


 

Üsküdar ofset Kartvizit Ölçüleri Nelerdir?

 • Kartvizit örnekleri arasında karşımıza çıkan ilk tip olan standart kartvizitler, 8,4 x 5,2 cm boyutlarında üretilir. Günlük hayatta en sık karşılaştığımız kartvizitlerden biri olan standart tip sık kullanımı nedeniyle standart adını almıştır.
 • Kartvizit tasarımları arasında farklı bir çizgi yakalamak isteyen kişilerin tercih ettiği ince – mikro tipte, ölçüler 2,5 x 8,5 veya 3,5 x 8,5 arasında değişmektedir. Kartvizit fiyatı açısından da farklı olan bu tip daha az tercih edilir.
 • Kartvizit tasarlamak isteyenlerin kullandığı kart tiplerinden biri de karedir. Diğer örneklere nazaran daha nadir kullanılan kare tipte boyutlar 5,2 x 5,2 cm’dir.
 • Kartvizit tasarımları arasında ifade edilecek son örnek katlamalı tiptir. En az tercih edilen tip olarak bilinen bu kartvizit örnekleri boyut olarak 8,4 x 10,4 şeklinde üretilir.


 

Üsküdar ofset Hazır Kartvizit Örnekleri ile Kartvizitinizi Kolayca Tasarlayın

Kartvizit fiyatları ile alanında çığır açan Üsküdar ofset, fiyat konusunda ortaya koyduğu avantajları kartvizit tasarlamak isteyenler için de gösterir. sahip olabilir. Kartvizit fiyatları ve tasarımları ile fark yaratmak için Üsküdar ofset ile farkı hissedin!


 

Sizin İçin En İyi Kartvizit Hangisi?

 • Kartvizitlerin tasarımı yapılırken yatay tasarımın seçilmesi kullanım alışkanlıkları nedeniyle göz yormayan bir yapıya sahip olur. Eğer sade ve göz yormayan bir tasarım istiyorsanız; yatay tasarımlı kartvizitleri seçebilirsiniz. Ancak alışılmışın dışında tasarımlar için dikey kartvizitler vazgeçilmez.
 • Kartvizitlerin tasarlanmasında çift taraflı bir tasarımın seçilmesi kartvizit fiyatı üzerine doğrudan etki etse de bu tür bir tasarım görsellik açısından daha şık bir tercihtir..
 • Eğer kartvizitinizin kişiler tarafından daha rahat okunmasını istiyorsanız tek taraflı bir tasarım tercih edebilirsiniz.
 • Kart üzerinde bir logo bulunması kişi ve firmanın temsili açısından daha kurumsal bir izlenim sunar. Üsküdar ofset'in logo yükleme özelliği ile firmanızın logosunu kartvizitinize ekleyebilir ve kurumsal görünüm kazanabilirsiniz.
 • Kırılmayan ve uçları yıpranmayan kartvizitler daha işlevsel ve uzun ömürlüdür.
 • Kartvizit  fiyatları üzerinde doğrudan etkisi olsa da tasarım oldukça sade ve şık olmalıdır.
 • Tasarımda tercih edilen renkler tamamen temsil edilecek kişi veya kurumu yansıtmalıdır.

Avukatlar İçin Kartvizit

Avukatlar ile iletişimin en önemli araçlarından biri olan ve avukatların vazgeçilmezlerinden biri olan baskı ürünleri kullanışlı ve uzun ömürlü olduğu kadar şık da olmalıdır. 

Emlakçılar İçin Kartvizit

Mülk kiralama ve satın alma işlemleri için hemen her dakika iletişim kurulacak kişi olan emlakçılar için doğru kart seçimi müşteriyi etkilemede büyük rol oynar.

İnşaat Sektörü İçin Kartvizit

Yeni projelerin hayata geçirilmesinde önemli bir yeri olan inşaat firmalarının kaliteli ve güven veren bir karta sahip olması olası işbirlikleri için kapı aralar. 

Mali Müşavirler İçin Kartvizit

Finansal işlemlerin teslim edileceği bir mali müşavir güven duygusunu her yönüyle kişilere hissettirmelidir. Bu kapsamda kurumsal bir kartvizit oluşturulması önemlidir.

Kurumsal Çalışanlar İçin Kartvizit

Kurumsal bir firmada çalışanlar için kurumsal kimliğin yansıtılması baskı ürünleri aracılığı ile gerçekleştirilir. Kurumun ve pozisyonun ciddiyetini göstermek için doğru bir kart seçimi hayati önemdedir.

Kişisel Kartvizit

Kendi işini yapanlar için tanınmak ve iş ağı oluşturmak için kullanılacak kartvizitlerin ilk izlenimi oluşturmada rolü önemlidir.


 

Avantajlı Kartvizit Fiyatları İçin Doğru Adres: Üsküdar ofset

Hızlı kartvizit elde etmek ya da alışılmışın dışında farklı tasarımlarda kartvizitlere sahip olmak istiyorsanız; Üsküdar ofset ile doğru adrestesiniz. Üsküdar ofset sunduğu hazır ve profesyonel şablonlar ile hem size en uygun kartvizit tasarımlarını vaat ediyor hem de size özgün tasarımlar ile harika bir kartvizit elde etmenizi sağlıyor. 

Ürün çeşitliliği ve kolay sipariş avantajları ile Türkiye’nin en çok tercih edilen platformu olan Üsküdar ofset ile kart alışverişinin tadını çıkarabilirsiniz. Avantajlı ödeme seçenekleri ve hızlı teslimatı ile sizi memnun etmeyi amaçlayan Üsküdar ofset, beğenmediğiniz ürünleri kolay iade ve değişim fırsatı ile geri alıyor. Üsküdar ofset’in stoklu ürünlerinden faydalanmak ve kartvizit tasarlamak için acele edin!

 

Bizden Teklif Alın