Üsküdar Ofset / Matbaa Hizmetleri
kartvizit basımı

kartvizit basımı


Kartvizit Baskı 

Kartvizit baskısı , şahıslar veya firmalar için özel olarak hazırlanan üzerinde tanıtıcı kısa bilgilerin bulunduğu kartlardır. Firmalar için hazırlanan kartvizit üzerinde şirketin logo ve markası da yer alır. Ve belirli adet ‘e göre işlem yapılmaktadır. Böylece hem iletişim bilgilerini sunarken hem de tanıtımını yapmış olur. kurumsal kimlik, sektör ve unvan bilgilerini içerdiğinden işletmeler için önemli unsurdur. Bu nedenle özenle tasarlanarak kaliteli baskı ile hazırlanmalıdır. Kendi tanıtımlarınız için basım yaptırdığınızda karşı tarafta olumlu bir imaj yaratması açısından kaliteli ve dikkat çekici bir ve etkili olacaktır.

Kartvizit Çeşitleri

Kartvizitler magnet gibi kişilerin mesleğine, yapılan işe, firmanın sergilemek istediği prestij durumuna göre farklı şekillerde basılır. modeline karar verirken öncelikle sektör araştırması yapılıp sonrasında en doğru karar verilmelidir. En çok tercih edilen Kartvizit çeşitleri şunlardır:

 • Parlak Selefon
 • Mat Selefon
 • Sıvamalı
 • Kabartma Laklı
 • Şeffaf
 • PVC
 • Sıvama Laklı
 • Özel Kesimli

Burada ki tüm çeşitler adet ile doğrudan fiyatları etkilemektedir. farklı hizmetleri için de firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

Standart kartlar parlak / mat selefon olarak tek yada çift yön olarak 1000 adet ve üzeri basım yapılmaktadır. Kuşe veya bristol kağıt tercih edilmektedir. Bunların haricinde kabartma laklı kartvizit, sıvamalı kartvizit, şeffaf kartvizit, tuale kartvizit, pvc kartvizit gibi farklı farklı modeller de bulunmaktadır. bunlarda adet hep standarttır. İsteğe göre kenarlarını oval veya özel kesimli olarak yapılabilmektedir.

Acil kartvizit basımı işlemlerinizde firmamız, sizler için 2 saatte basım hizmeti vermektedir, bu hizmetimiz ucuz kartvizit ile farklı fiyatlandırmada olup, adet olarak ekonomik kartlardan daha az olarak işlem yapılabilmektedir. genelde 100 adet veya 250 adet tercih edilebileceği gibi 500 adet ve fazlası da tercih edilebilmektedir.

Kartvizit Baskı Ölçüleri

Kart ölçüleri kişilerin tasarımlarına ve kişisel isteklerine göre farklı ölçülerde yapılmakla beraber standart kartvizit ölçüsü 86x54mm ölçülerindedir. Tasarımını hazırlarken bu ebatları kullanabilirsiniz. Kartvizitin daha büyük ölçülerde yapılması tavsiye edilmez. Zira cüzdanların kartvizit ceplerine tam oturan ölçü standart olan ölçüdür. Kişilerin kartvizitinizi sürekli yanında taşıyabilmeleri için standart ölçü kalıbına uyulmasında fayda vardır. Magnet ölçüsüne yakın bir ebatta bulunmaktadır.

Kartvizit Bastırmanın İşletmenize Yararları

Ucuz Kartvizit bastırmak iyi bir tanıtım aracı olarak da büyük öneme sahiptir. Fiyatları uygun olduğundan adet konusunda genelde sorun yaşatmadan dağıtımı sağlanmaktadır. kişilerin ve firmaların hatırlanmasını sağlar. İş yerleri için kurumsallık, güven ve iş ciddiyeti yansıtır. Yeni bir iş görüşmesi sonunda müşterinin ilk talebi kartvizitiniz olacaktır. Bu talebe olumsuz cevap vermeniz güvensizlik oluşturarak iş kaybına sebep olur. Kartvizit müşterilerinizin ihtiyaç anında iletişim bilgilerinize hızlı bir şekilde ulaşarak kısa sürede sizi arayabilmelerini sağlar.

Bastırdığınız kartlarınızı cepli dosya içerisine koyabileceğiniz gibi antetli kağıt ile birlikte de firmalara verebilirsiniz. Genelde kart ile magnet ürün grubu birlikte tercih edildiğini de belirtmek isteriz.

Kartvizit Baskısı Etkili Nasıl Hazırlanmalı

Etkili tanıtım aracı olduğundan öncelikle Kartvizit tasarımı kaliteli olmalıdır. Çünkü sizi ifade eden kartvizitin kalitesi imajınız açısından çok mühimdir. Kart üzerine yazılan bilgiler sade, açık bir dil ile yazılmış güven duygusu aşılayan tarzda olmalıdır. sektörünüze uygun kartvizit çeşidi olmalıdır. Meslek grubunuzu ifade eder tarzda olması daha dikkat çekici daha akılda kalıcı imaj yakalanmış olur. Kartvizitin standart ölçülerde olmasına ve kişilerin sürekli yanında taşımasına dikkat etmelisiniz. (yaklaşık olarak magnet ölçülerinde) Etkili kart için ön araştırma ile verimli tasarım hazırlandıktan sonra kartvizit bastırılmasında fayda vardır. Adet li olarak baskısı yapılacağından dolayı iyice kontrolü yapılmalıdır. Kart üzerinde kullanılacak renkler logo ve marka ile uyumlu olmalı, hafızada kalıcı nitelikte olmalıdır. Etkili kartvizit tasarımı ile Rekabet ortamında öne çıkmak için fark yaratan bir kartvizit ile daha çok tanınmanız mümkün olacaktır.

Daha önce hazırlanan magnet katalog veya broşürdeki çalışmalarınıza göre tasarımınızı şekillendirebilir ve sipariş işleminizi başlatabilirsiniz.

Kartvizit Baskı Aşaması

Kartvizit basım aşaması için öncelikle iyi tasarım yapılmış olmalıdır. Kartvizitler için basım öncesi şu hususlara dikkat etmenizde fayda vardır:

 • üzerinde bulunmasını istediğiniz detaylara net olarak karar vermek,
 • Sizin için en faydalı olacak kartviziti ortaya çıkartmak için tasarımcıdan yardım almak,
 • Logo boyutunuzu tam olarak belirlemelisiniz,
 • Kartvizit ile ilgili tasarımınızı dosya haline getirmelisiniz,
 • modeline, kesimine ve malzemesine karar vermek.

Minumum 1000 adet olarak işleme dahil edilen ürünler. 1000 adet ve katı şeklinde artmaktadır. Tüm bu hazırları yaptıktan sonra kartvizit basımını gerçekleştirmek için tasarım dosyanızı sunabilirsiniz. Çağımız teknolojisi bilgisayarlar ve internet ile artık birçok işlem gibi matbaa işleri de internet üzerinden yapılıyor. Kartvizit baskı işleri de dijital baskı ve ofset baskı olarak gerçekleştiriliyor. Online matbaa hizmetimiz ile İnternet üzerinden sipariş vererek, zamandan tasarruf ederek hızlıca kartvizit basımı işleminizi yaptırabilirsiniz.

Kartvizitler de üretim süresi kartın özelliklerine göre değişmek ile birlikte standart kartlar 3 iş gününde hazırlanmaktadır. adet seçimini değiştirmeniz süreyi etkilememektedir.

Kartvizit Basımı Sonrası Ekstra İşçilik

Kartvizit basımı işlemini ve sonrası bir hata veya yanlışlık sorunu yaşanmaması için ekstra bir işçilik ile tek tek kontrolünü gerçekleştirir. Son teknoloji makina parkurumuz sayesinde basım esnasında meydana gelebilecek yazı kayması, renk dağılması gibi hatalar tamamen ortadan kalkmaktadır, 1000 adet kutulara konularak (3000 adet için 3 farklı kutuya konarak) paketleme işlemi yapıldıktan sonra kargo ile online matbaa güvencesi ile problemsiz ve kusursuz şekilde adresinize ulaştırılır.

Farklı hizmetleri içinde firmamızdan fiyat teklifi alabilirsiniz.

Kartvizit Fiyatları Neye Göre Değişmektedir?

Kartvizit fiyatı kartvizit modeline, basım yapılacak kartvizit adetine ve basım firmasına göre farklılık gösterir. Kartvizit basımı için tasarım dosyanızı hazırladıktan sonra internet üzerinden bize gönderebilirsiniz. Kartvizit basımı fiyatı için özel teklif almak için firmamıza şu bilgileri iletmeniz işlemlerinizi hızlandıracaktır;

 • Kartvizitte Adet
 • Kartvizit Ebatı (standart mı yoksa özel ebat mı olacağı)
 • Kartvizitin Kesimi (standart kesim mi yoksa, özel kesim mi olacağı)
 • Kartvizitin türü (sıvamalı,laklı,şeffaf,tuale vs.
 • Tasarımının hazır mı yoksa bizim tarafımızdan mı yapılacağı

bu bilgileri tarafımıza eksiksiz göndermeniz halinde, en kısa sürede özel kart fiyatları tarafınıza gönderilecektir.

100.000 adet üzeri işlerinizde fiyatlar değişebilmektedir. En uygun fiyat garantisi ile en kaliteli kartvizit basım hizmetini bizden alabilirsiniz.

İhtiyacınıza yönelik diğer hizmetleri miz için el ilanı, broşür cepli dosya , antetli kağıt , magnet ve afiş fiyatlarımızı da inceleyebilirsiniz.

 


 

 

Bizden Teklif Alın