Üsküdar Ofset / Matbaa Hizmetleri
Tabela

Tabela

                                                 TABELA

 

Neden Önemlidir?

 

Kurumsal kimliğinizin öne çıkması, müşterilerinizin firmanıza olan saygınlığı için görünür yüzünüz tabelanızdır. Tabela marka bilincine, saygınlığınıza, görünürlüğünüze değer katan, firmanızı temsil eden bir araçtır.

 

Tasarımı İşinizin Tabiatına Uygun Olmalıdır

 

Tabelanız tasarımı itibari ile işinizin tabiatına uygun olmalı firmanızı temsilde yanlış algıya yol açmamalıdır. Ürününüzün veya hizmetinizin doğru kişiye doğru şekilde iletilmesi için tabelanızın tutarlı ve hedefine uygun tasarlanmış olması gerekir.

 

Tabelanız Doğru Tekniklerle Yapılmalıdır

 

Tabela teknik yapı itibariyle ölçü, düzen, doğru materyal gibi farklı faktörleri uyumlu bir şekilde ihtiva etmeli, markanızın saygınlığına yakışmalıdır.

 

Kötü Tabela Kötü Reklam Demektir

 

Tabelanızın belirtilen ölçütlerin dışında yapılması durumunda markanız zarar görecek, sizden mal veya hizmet talep edenlerin uzun vadede kötü geri dönüş yapmasına sebebiyet verecektir.

 

Markanıza Sahip Çıkın

 

İmajınız ve çalışma kültürünüzü sağlıklı yönetmek için markanız ile alakalı tüm oluşturduğunuz değerler müşterilerinizin aidiyetini arttıran faktörlerdir. İyi geri dönüşler için markanıza ve reklam faaliyetlerinize sahip çıkın.

 

Neden Üsküdar Ofset’ i Tercih Etmelisiniz?

 

Bünyemizde bulunan uzman personellerimiz tabela çalışması yaparken firmanızı en iyi şekilde tanıtacak ve akılda kalıcı bir şekilde reklam yapabileceğiniz güncel ve en son tabela tasarımı dizaynları ile yapmaktadır. Metal, ahşap, pleksi atölyelerimizde, profesyonel üretim kadromuzla her türlü ebatta ve özellikte 1. sınıf tabela, totem, yönlendirme panosu gibi reklam iletişim malzemelerini tasarlayıp, üretip, montajını yapmaktayız.  Tabela üretim ve uygulamalarında, alanlara uygun ve güvenli çözümleri geliştirir, yüksek kalitede malzeme ile çalışır, mühendislik hesaplar ile ilerleriz. Üsküdar’ da tabela sektörünün parlayan yıldızıyız.

 

 

Bizden Teklif Alın