Üsküdar Ofset / Matbaa Hizmetleri
Tabela Sistemleri

Tabela Sistemleri

                                                   TABELA

 

Marka ve ürünü ön plana çıkartmak için stant veya ünite yaparak kullanılabilen önemli bir malzemedir.
– Mağaza içi fiyat ve ürün tanıtımında, mağaza cephe ve reklam yazılarında hafif ve dayanıklı olma özelliği ile kullanılır.
– Platform ve sahne tasarımında pleksiglass renk özelliği ile de mükemmeldir.
– Pleksi Glass kullanım alanları çok olan bir malzemedir ve güneş ışınlarına, kırılmaya karşı dayanıklıdır. Dekorasyon uygulamalarında idealdir. Genelde kullanım alanı stant ve teşhir ürünlerindedir. Cadde ve yol aydınlatmalarda balkon paravanlarda ve rüzgar kesicilerde, telefon kabinlerinde, otobüs duraklarında, asma tavan aydınlatmalarda, elektronik ışık siteminde, led kapaklarında kullanılmaktadır.
– Pleksi, renkli ve renksiz çeşidi bulunan plastik bir malzemedir. Saydam ve yarı saydam olabilir. Kolay işlenebilen, kesilebilen delinebilen, hafif bir yapısı vardır.
– Genellikle çeşitli ebatlarda düz levhalar halinde bulunur. 90°c sıcaklıkta yada 90°c – 115°c de etüvde ısıtılarak yumuşatılır. Böylece kalıplanarak istenilen biçim verilebilir. Camdan daha dayanıklı ve hafiftir.

 

Üsküdar Ofset Kadıköy, Ümraniye, Ataşehir’ e ulaşan geniş servis ağı deneyimli personeliyle tabela fiyatını ucuza bulabileceğiniz yegane tabela reklamcısıdır. Üsküdar Ofset tabela reklam ile alakalı her ihtiyacınız karşılayacak çözümler sunar. Tabela Markanızı öne çıkaran kurumsal kimliğinize değer katan, saygınlığınızı arttıran ilk bakışta sizi temsil eden yüzünüzdür. Reklamcılık sektöründe deneyim, birikim, çözüm Üsküdar Ofsette. Totem Tabela, Yönlendirme Tabelası, Kutu Harf Tabela, Stand Uygulamaları, Işıklı Led Tabela Üsküdar Ofsette sizleri bekliyor.

 

Bizden Teklif Alın