Üsküdar Ofset / Matbaa Hizmetleri
Tabela Sistemleri

Tabela Sistemleri

Tabela Sistemleri

Üsküdar ofset 1. Sınıf tabela sistemlerini uygun fiyat ve kaliteli malzeme kullanımıyla müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi hedef belirlemiştir.
Üsküdar ofset iç & dış mekanda ihtiyaç duyduğu en öncelikli reklamlardan bir tanesi olan tabela, ağırlıklı olarak logo ve iletişim tabanlı olanıdır. Malzeme çeşidi olarak sınırlı olmasına karşın doğru yerde doğru bir şekilde kullanıldığında ise sınır tanımayacak kadar mantıklıdır. Üsküdarofset ailesi olarak bizler onbeş senelik kurum geçmişi ve 2002 den bu yana olan deneyim çerçevesinde; tabela çeşitlilikleri, doğru dizayn, malzeme kalitesi, hızlı üretim, montaj, montaj sonrası takip ve servisi konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Tabela'nın sadece malzeme kalitesinden öne gelmediğini bildiğimiz gibi bir firmanın kurumsallığını öne çıkaran ve reklamı için en etkili yöntemlerden biri olduğunuda bilmekteyiz. Bu yüzden bünyemizde bulunan uzman personellerimiz tabela çalışması yaparken firmanızı en iyi şekilde tanınatacak ve akılda kalıcı bir şekilde reklam yapabileceğiniz güncel ve en son tabela tasarımı dizaynları ile yapmaktadır. Metal, ahşap, pleksi atölyelerimizde, profesyonel üretim kadromuzla her türlü ebatta ve özellikte 1. sınıf tabela, totem, yönlendirme panosu gibi reklam iletişim malzemelerini tasarlayıp, üretip, montajını yapmaktayız. Tabela üretim ve uygulamalarında, alanlara uygun ve güvenli çözümleri geliştirir, yüksek kalitede malzeme ile çalışır, mühendislik hesaplar ile ilerleriz. Ayrıntılı bilgi için bizi telefon numaralarımızdan arayabilir veya bizden teklif alın formumuzu doldurup bize ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

x

1. Sınıf Tabela Sistemleri ve Diğer hizmetlerimiz hakkında bizlere Telefon: 0 216 530 39 39 numaralarımızdan veya iletişim formlarımızdan ulaşabilirsiniz.

Bizden Teklif Alın