Üsküdar Ofset / Matbaa Hizmetleri
karton çanta baskı

karton çanta baskı

Karton Çanta Baskı

Üsküdar ofset  matbaa ve karton poşet sektöründe, teknolojiyi yakından takip ederek verilebilecek hizmetin en üst düzeyde olması için ekip anlayışını benimsemiş ve her geçen gün daha iyiye doğru adım atmaktadır. Ürettiği ürünleri sadece satış yapabilmek amacıyla üretmemektedir. İyi bir referans olabilmek ve Müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet veren  Üsküdar ofset  hissiyatını verebilmek adına çabalamaktadır.

Üsküdar ofset farklı kesim insanlara hitap edebilmek adına farklı çeşitler ve farklı kalitelerde karton Çanta üretimi yapmaktadır.

Ürünlerimizin hepsi A kalite hammadde ile üretilmektedir, ürünlerimizde farklılık gösteren kısım kalite değil; tasarım ve kağıt cinsidir. Çünkü biz biliyoruz ki her insan kaliteli üretilen ürünü satın almak ister.

Size özel karton Çantalarda üretmekteyiz. Tasarımları hazır olan veya tarafımızca tasarımlarını hazırlatıp kurumunuza veya size özel karton çanta baskısı yapmaktayız.

Yine aynı şekilde karton Çanta ürününüzün baskı oranları ve boyutları ile oynayarak tamamıyla size ait şık bir ürün üretebiliriz. Firmanızın logosunu ve telefon numarası gibi unsurları taşıyacak bir karton Çantalarımız olması sizi kurumsallaşma adına farklı bir konuma getireceğinden eminiz.

İhtiyacınız ister bir ister bin olsun her müşteri bizim için önemlidir ve ürettiğimiz ürünlerin referansı olmak bizim için büyük bir maddedir ve bu maddeyi en güzel şekilde taşımak isteriz.

Üsküdar ofset ile irtibata geçmek için sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilir veya 0505 039 13 39 numaralı telefondan Satış Danışmanımız ile görüşebilirsiniz.. Sizde üreteceğiniz karton Çanta veya farklı bir ürün için hemen bizimle iletişime geçebilir ve avantajlı fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz

 

Bizden Teklif Alın