Üsküdar Ofset / Matbaa Hizmetleri
Dekota baskı

Dekota baskı

Dekota Baskı ve Fotoblok Baskı

Dekota Baskı ve Fotoblok Baskı birçok firma tarafından sıkça kullanılan bir pazarlama ürünüdür. Özellikle mağaza vitrinlerinde, etkinliklerde ve fuarlarda veya duvar tarzı pürüzlü yüzeylerde görsel kullanmak istendiğinde kullanılan Forex baskılar Fotoblok Baskılar hafif tasarımı ve portatif kullanımı ile birçok avantaj sağlar.

Ayrıca Foreks Baskı ve Fotoblok Baskı da sert zemin üzerine görsel oturtulduğundan ortaya pürüzsüz ve şık bir görüntü çıkar. Kullanılacağı alana ve tasarımın içeriğine göre tercih edilebilecek birçok ölçü çeşidi mevcuttur. Yine tasarıma bağlı olarak mat ya da parlak görünüm seçenekleri de Foreks Baskı ve Fotoblok Baskının en önemli avantajlarındandır.

Foreks Baskı ve Fotoblok Baskıda çalışılacak firmanın basım kalitesi ortaya çıkacak ürünün güzelliği açısından çok büyük önem arz eder. Bu nedenle Üsküdar ofsetin  organize matbaa teknolojisi size kaliteden ödün vermeden Foreks Baskı ve Fotoblok Baskıya uygun fiyatlarla ulaşma imkânı sağlar.

Foreks Baskı Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Ürününüzün boyutunu seçerken kullanılacağı alanı ve içerisinde yer verilecek bilgileri mutlaka göz önünde bulundurmalısınız. Örneğin, fuarlarda kullanılacak Foreks Baskı ve Fotoblok Baskıların görünür olabilmesi için orta ya da daha büyük boyutlarda olması gerekir.
  • Tasarımınız içerisinde yer vereceğiniz bilgileri özenle seçmelisiniz. Ve tasarımcılarımız sizlere en iyi uyumu ve görseli sizler için seçecektir.
  • Tasarımızda ilgi çekici renkler kullanmak isteyebilirsiniz. Bu Foreks Baskı ve Fotoblok Baskıınızn insanların ilgisini çekmesini ve daha fazla insana ulaşmasını sağlayacaktır.
  • Tasarım yaparken doğru ölçüleri kullandığınıza emin olmalısınız. Bu noktada Üsküdar ofsetin tecrübeli elemanlarından yardım alabilirsiniz.

 

Bizden Teklif Alın