Üsküdar Ofset / Matbaa Hizmetleri
yaz sil neon tabela

yaz sil neon tabela

İSTANBUL YAZ SİL NEON TABELA 16 RENK 4 KALEM RENK DEĞİŞTİREN

RGB LED UZAKTAN KUMANDALI 16 RENK

TABELAYLA BİRLİKTE GÖNDERİLEN STANDART MALZEME

YAZ SİL NEON TABELA

ÜSKÜDAR OFSET  YAZ SİL NEON TABELA EBATLAR

30 x 40 cm Yaz – Sil Neon Tabela

70 x 100 cm yaz sil neon tabela

4 AD. BEYAZ KIRMIZI YEŞİL MAVİ KALEM

MİCROFİBER

SİLME BEZİ

12 V ADAPTÖR

UZAKTAN KUMANDA

ASKI ZİNCİRİ

KULLANMA TALİMATI

Led TABELA UZAKTAN KUMANDALI TABELA

İSTEDİĞİN KADAR YAZ VE SİL

YAZDIĞINIZ YAZILAR NEON PARLAKLIĞINDA GÖRÜNÜR.

İSTEDİĞİN KADAR YAZ SİL IŞIKLI TABELA

Yaz Sil Neon Tabela 16 renk 4 kalem modelinde Tabela İçindeki Işıklar uzaktan kumanda ile Renk Değiştirir.Yazılan yazılarda renk değiştirir.Tabela Aydınlanmaz.Yazdığınız Yazılar Aydınlanır.Askı Zinciri ile istediğiniz yere asabilirsiniz.iç ve dış mekanda kullanılabilir.yağmurdan sudan etkilenmez.2 sene firmamızca garantilidir.

Tabela aydınlanmaz.

Yazılar Aydınlanır.

Uzaktan kumanda özelliği sayesinde Yaz sil neon tabela içindeki ışıklar renk değiştirdikçe yazılan yazılar kalem renklerine göre animasyon yapar.

Böylece yazdığınız yazılar da renk değiştirir,animasyon yapar.

Menülerinizi promosyon ve yeni satışa sunulacak ürünlerinize farklı renklerle müşterilerinize tanıtım yapabilirsiniz.İç ve dış mekanlarda rahatça kullanabilirsiniz..

LED AYDINLATMA

UZAKTAN KUMANDA

SU GEÇİRMEZ

İÇ VE DIŞ MEKANDA KULLANILABİLİR.

2 SENE GARANTİ.

İSTEDİĞİN KADAR YAZSİL

Nerelerde KULLANILIR ?

Ürün ve hizmet sunan bütün işletmelerde kullanılabilir. Eczaneler, Marketler, Cep telefonu bayiileri,Lokantalar,Kafeler,Barlar,Pastahaneler,Okullar,Anaokulları,Fabrikalar, ve tüm müşterilerine etkili mesaj vermek isteyen kuruluşlar, tabela ile amaçlarına en etkili bir şekilde ulaşırlar.

Ayrıca iç mekanlarınızda dekoratif yazı tabelası olarak kullanılabilir. Neon ışıklı ve renkli olması dikkat çekiciliğini arttırır. İç ve dış mekanlarda müşterilerinize istediğiniz duyuruları, tanıtımları  ışlıklı bir yazı ile sunmanızı sağlar.İster duvara veya vitrine asarak. ister üç ayak üstünde kullanılabilir.

Türkiye de imal edilmektedir.Bazı elektronik kompenentleri ve Avrupa malı kaliteli Pleksiglas levhası dışında, diğer malzemeleri ve tasarımı ile tamamen yerli bir üründür. Mevcut tabelalarda yazılan yazılar ve ürün tanıtımları sabittir. Panomuzda ise istediğiniz yazıyı yazar ve istediğiniz zaman silip tekrar yazabilirsiniz. Yazmış olduğunuz yazılar neon parlaklığında bir görünüme sahip olacaktır.İsterseniz yazılarınızı istediğiniz aralıklarda yanıp sönebilir hale getirip isterseniz sürekli yanar vaziyette kalmasını sağlayabilirsiniz. Işıklı panonun üretiminde LED diyotlar kullanıldığı için elektrik sarfiyatı çok düşüktür. Dolayısıyla 24 saat sürekli olarak çalıştığı durumda 1 ayda tüketeceği elektrik enerjisi masrafı yaklaşık olarak 60 yeni kuruştur.Yani son derece ekonomik bir cihazdır. Tabelaya yazdığınız yazılar ışıklı olduğu için çok çabuk fark edilir.Etkili bir dikkat çekiciliği vardır.Yanıp sönen yazılar NEON parlaklığındadır. Bulunduğunuz yerde bulamadığınız takdirde Elekronik özel kalemi maliyetine makul bir fiyatla sürekli olarak size temin edilecektir..

 

Bizden Teklif Alın