Üsküdar Ofset / Matbaa Hizmetleri
katalog baskı

katalog baskı

KATALOG BASKI

Katalog, bir firmanın verdiği hizmet veya ürünlerinin tanıtım aracıdır. Kurumsal firmaların kendilerini ifade etmek ve tanıtmak için vazgeçilmezlerinden olan katalog, istenilen amaca kolayca ulaşılmasını sağlar. Çok sayfalı, tel veya iplik dikişli ya da sert kapaklı, lüks ciltli çeşitleri  mevcuttur. Gofre kabartma, kısmi lak, mat veya parlak selefon, yaldız baskı gibi ekstra uygulamalarla, kataloğun albenisi arttırılabilir. Kataloğun kalitesi, tanıtılan ürünün kalitesini yansıtmakta ve marka değerini de temsil etmektedir. Üsküdar Ofset olarak Katalog tasarım ve basımında sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız. En gelişmiş makine parkurumuz ve kaliteli tecrübeli elemanlarımızla sizlerin tanıtımını en iyi şekilde yapmayı amaçlamaktayız. Kataloglar sayıya ve işin acliyetine göre acil ve az adetli olursa dijital baskılı çok adetli ve aciliyeti olmayan işlerde ise daha çok ofset baskı tercih edilmektedir. Üsküdar ofset olarak sizlere hem dijirtal baskı hemde ofset baskı hizmeti sunmaktayız.

Katalog tasarımı, basılı iletişim stratejileri içerisinde en çok kullanılan araçlardan biri olduğu için markayı doğru anlatacak şekilde gerçekleştirilmelidir. Kataloglar, kurumsal katalog (Firma tanıtım kataloğu da denmektedir) ve ürün tanıtım kataloğu olmak üzere ikiye ayrılırlar. Kurumsal kataloglarda firmaların kurumsal bilgilerine yer verilerek ne iş yaptıkları, neler yaptıkları vb. konular anlatılır. Ürün tanıtım kataloğunda ise firmanın ürünleri ve hizmetleri tanıtılır.

 

Katalog tasarımı hayata geçirilirken öncelikle kapak tasarımının etkili olmasına dikkat edilmesi gerekir. Hedef kitle üzerinde oluşturulan ilk izlenim kritik bir konu olduğu için katalog kapak tasarımının, marka ruhuna, sektöre ve iletişim çağına uygun olması gerekir. Ayrıca iç sayfalarla bütünlük yakalamalı ve okurun gözünü yormamalıdır.

 

Üsküdar ofset, yılların deneyimi ve bilgi birikimiyle hayata geçirdiği katalog tasarımları hedef kitle üzerinde maksimum etkileşim yakalanmasını sağlar. Üsküdar ofset  bünyesindeki metin yazarları, kataloğunuz için çağdaş, yenilikçi ve hedef kitlenize uygun metin yazımı gerçekleştirerek kataloğunuzun metinsel içeriğini oluşturur.

 

Üsküdar ofset  tarafından hazırlanan katalog tasarımları, firmanıza artı değer katar ve daha fazla kişiye ulaşmanızı sağlayarak müşteri sayınızın artmasında etkin rol oynar. Siz de firmanız için efektif bir katalog tasarımına sahip olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Katalog baskılarnız için http://www.uskudarofset.com  adresinden veya  0505 039 13 39  numaralı hattan ister arayarak ister watsapp tan bizlere ulaşabilirsiniz. En kaliteli hizmeti en uygun fiyata sizlere sunmaktayız.

Bizden Teklif Alın